Skvelá taška, ktorú snáď ani netreba opisovať. Veľa múziky za málo peňazí, to je Eva Electronics Bag. V roku 2021 firma Giants Fishing predstavila druhú verziu medium a máme tým pádom možnosť výberu z dvoch veľkostí. Osobne vlastním obidve tašky a podľa dĺžky výpravy volím potrebnú veľkosť, poprípade vozím so sebou obidve.

Rozmery tašky 31x23x15cm

Rozmery tašky Medium 25x18x14cm

Vrchná časť tašky je pevná a môže slúžiť ako stolík, má vyvýšené okraje, tak Vám z toho nič nevypadne a vďaka zárezu môžete tento „stolík použiť ako držiak tabletu, alebo telefónu. Súčasťou balenia je aj USB kábel, ktorým si prepojíte Vašu powerbanku s extérnym výstupom. Vďaka tomuto, môžete nabíjať Váš tablet a mobil bez toho aby ste museli otvoriť tašku.

Použitie kvalitných zipsov neobišlo ani tieto tašky. Zipsy sa nezasekávajú a za každým idú krásne hladko.

Čo sa týka vnútorného rozmeru tak sa tam toho vlezie naozaj neskutočne veľa. Ja tieto tašky používam hlavne na elektroniku, ale mám niekoľko známych, ktorí tieto tašky využívajú napr. na bižutériu. Najprv si ukážeme prevedenie Medium a v ďalšom riadku môžete vidieť klasickú verziu.

Electronics Eva Table Bag Medium

Electronics Eva Table Bag

Tašky maju pogumované dno, takže aj pri položení na vlhkú zem, bude obsah Vašej tašky chránený. Ak potrebujete peknú a využiteľnú taštičku určite siahnite po jednej z týchto dvoch a určite budete spokojný, navyše tá Giants Fishing kamufláž je naozaj krásna.

Nech sa darí, Jakub

Partneri